czwartek, 10 kwietnia 2014

Czy okno może być dekoracją?

Kiedyś już wiele razy słyszałam jak ktoś mówi "Ale macie piękne okna!" , "Widziałaś ich okna? Są niesamowite!" i zawsze wtedy myślałam... Cóż, okna to okna, jak okna mogą być piękne? Firanki, zasłonki, to rozumiem, ale okna? No tak właśnie, mogą! Gdy dwa lata temu zobaczyłam okna mojej cioci (które zostały zaprojektowane przez projektanta z wykształcenia, a w sumie są takie proste) pomyślałam "Wow! Czemu my nie mamy takich okien?" .

Uznałam, że ta krótka i mało znacząca historyjka jest dobrym wstępem do dzisiejszego posta. Dzisiaj tym, co nie są pewni, że okna mogą być dekoracją -postaram się to udowodnić, a tym, co od dawna są o tym przekonani po prostu przedstawić kilka zdjęć z internetu.

źródło zdjęć : pinterest.com

Ale jeśli chcielibyście, aby to właśnie okno stanowiło główny element dekoracyjny w pomieszczeniu - nie musicie wymieniać okna. Całkiem zwyczajne  okno może stać się niepowtarzalnym tylko za sprawą zasłon, czy rolet. Wiele dekoracji okien znajdziecie na rena.pl . Poniżej kilka przykładowych zdjęć:
Prawda, że wnętrza bez tych zasłon prezentowałyby się po prostu zwyczajnie? To niesamowite, jak za sprawą kawałka materiału można zdziałać coś efektownego, dlatego zachęcam Was do zmiany co jakiś czas "ubrania" Waszego okna :) Zapraszam na rena.pl 

Klaudia

2 komentarze: