wtorek, 26 stycznia 2016

Po długim czasie Instagram 2015 :)

O rety, jak ten czas leci! Dawno nie przekonałam się o tym aż tak bardzo jak teraz! Sądziłam że minęło z pięć miesięcy, a nie aż 10 od ostatniego wpisu! Nie obiecuję poprawy, bo w moim życiu tyle się dzieje, że ciężko nadążyć i pogodzić kilka tematów naraz.
Rok 2015 był najwspanialszym rokiem, który pamiętam. Zrozumiałam wiele rzeczy, ustaliłam swoje priorytety, potrzeby, sądzę, że znalazłam swój kierunek, w którym się rozwijam. Marketing sieciowy, rozwój osobisty, wiedza finansowa i inwestycje, obrót pieniędzmi to coś, czym się zajmuję :) 
Miałam się wyprowadzić z rodzinnego domu, zamieszkać z moim wówczas chłopakiem i dekorować  nasze mieszkanie, które chciałam Wam tutaj pokazać. Niestety w życiu jest jak jest i plany się zmieniają, ludzie krzyżują i zmieniają drogi, więc nadal pomieszkuję w swojej białej sypialni na poddaszu :)

W listopadzie wyjechałam w podróż po Europie i wróciłam tuż przed świętami, zobaczyłam masę wspaniałych miejsc, Hiszpania, Francja, Włochy, Austria i wiele innych :) Powiedzenie o tym, że podróże kształcą... faktycznie coś w tym jest, ja po powrocie bardzo dojrzałam, zrozumiałam czego chcę od życia, dlatego jeśli ktoś Wam kiedyś powie "no chodź! zróbmy coś szalonego" i faktycznie masz ochotę, aby to zrobić - to po prostu to zrób! :)


Dziś mam dla Was przegląd moich ulubionych instagramowych zdjęć z roku 2015, link do instagrama w prawej kolumnie bloga :) Kolejny wpis będzie złożony z moich 60 inspiracji :)
Mam nadzieję, że w końcu znajdę więcej czasu, żeby częściej tutaj zaglądać,
Dziękuję Wam, że byliście obecnie nawet, gdy mnie tu nie było, takie rzeczy motywują do powrotów :) Do następnego,
Klaudia

6 komentarzy:

 1. Uwielbiam Twojego instagrama, robisz przepiękne zdjęcia. Bardzo się cieszę, że Twój rok 2015 był tak udany i czekam na inspiracje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda, świetne zdjęcia, szkoda, że tak rzadko tu piszesz, ale wiadomo - życie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia zapierające dech w piersiach! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piekne zdjęcia :) i wspaniały kotek ;)

  OdpowiedzUsuń