wtorek, 24 grudnia 2013

Magicznych Świąt Bożego Narodzenia!

Kochani! Na dzisiaj zaplanowany był zupełnie inny post, ale nie miałam czasu ani możliwości go stworzyć. Dlatego dzisiaj złożę Wam życzenia, a po świętach pokażę Wam jak wyglądały moje święta, myślę, że to będzie jeszcze ciekawsze, obszerniejsza treść i więcej zdjęć :)

* Życzę Wam wszystkim, aby te święta były magiczne, bo wesołe będą na pewno, a ta magia pojawia się tylko raz w roku, nie może jej zabraknąć w Waszych domach, bo to ona sprawia, że oddychamy pełną piersią, a na naszej twarzy pojawia się lekki uśmiech. Zamknijcie na chwilę oczy i pomyślcie ile znaczą dla was osoby, z którymi właśnie dzielicie się opłatkiem. Nie zapominajcie o tym, że to dobry czas wybaczania. Niech najbliższe trzy dni będą tylko dla Was i całej Waszej rodziny. Na koniec warto dodać, że te święta nie są z powodu lampek na choince czy zakupów z galerii - to szczególny dzień Bożego Narodzenia, i choć nie jestem szczególnie religijna - pamiętam o tym, co najważniejsze w Święta. :) *

Po wiele świątecznych inspiracji zapraszam na mój Instagram, wizytówka po prawej stronie :)


3 komentarze:

  1. http://shekoku.blogspot.com/2013/12/swieta-swieta.html

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja zycze Ci pieknego Nowego Roku :)))

    OdpowiedzUsuń
  3. Tobie również wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok. Z przyjemnością dodaje Twój blog do mojego bloga-katalogu najlepszych blogów o projektowaniu - http://najlepsi-projektanci.blogspot.com/. Mam nadzieję, że poziom wpisów będzie rósł. Hej!

    OdpowiedzUsuń