wtorek, 26 sierpnia 2014

Ostatnie chwile w ogrodzie

W takich chwilach, jakie są teraz za oknem, musimy korzystać z cieplejszych momentów i brać je garściami. Naładować nasze baterie tak, aby przetrzymały późną jesień i całą zimę bez spędzania dłuższego czasu na dworze. Przychodzę dziś do Was ze zdjęciami ogrodów, abyście znaleźli trochę czasu na ostatnie posiedzenia w ogrodzie, albo wśród przyrody. Bo oprócz obowiązków w ciągu naszego dnia powinniśmy znaleźć także trochę czasu dla siebie. Przecież na to zasługujemy, a większość osób o tym zapomina. Dlatego, gdy czasem zaśniecie w ciągu dnia przed telewizorem albo spacer się przedłuży - absolutnie nie powinniście mieć wyrzutów sumienia :) Zapraszam na poniższe zdjęcia

 Jednak posiadanie ogrodu nie załatwia całej sprawy, bo pielęgnacja jest na tyle wymagająca, że osiągnięcie pięknej zieleni wymaga systematyczności i wkładu pracy. Z pomocą przychodzi firma Grandlass, która oferuje zarówno nawozy jak i trawę w rolkach. Ponadto Grandlass pomogą Wam z założeniu wymarzonego trawnika, a po szczegóły zapraszam tutaj.źródło zdjęć : pinterest.com

Życzę dużo chwil na świeżych powietrzu :)

Klaudia

15 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia ale pierwsze to jak wejście do innego świata i przypomina mi się Alicja w Krainie Czarów

  OdpowiedzUsuń
 2. Co do wpisu masz rację! Piękne zdjęcia przyrody, uwielbiam takie <3
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie,
  www.megmyfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia. Uwielbiam soczystą zieleń w ogrodzie, uwielbiam przebywać na świeżym powietrzu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pogoda jest obecnie odpowiednia do łapania ostatnich promyków słońca w ogrodzie. Jak ktoś nie ma swojego to warto choćby do botanicznego ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ogród po prostu wspaniały! I to wejście - coś cudownego:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na wszystkich tych zdjęciach są po prostu zaczarowane ogrody. Ta zieleń jest taka soczysta, a elementy architektury świetnie zaplanowane. Najbardziej zachwycona jestem tymi drewnianymi drzwiami na pierwszy zdjęciu!

  OdpowiedzUsuń
 7. I pomyśleć, że właśnie zaczął się październik... Wyjątkowo szybko w tym roku minęło mi lato. Pewnie dlatego, że było takie cudowne :) Miło popatrzeć na te zdjęcia, zawsze to jakaś namiastka ciepła :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Olaboga, co za pyszna dawka piękna - przyroda ma w sobie niesamowitą moc, a z powyższymi zdjęciami, poważnie przesadziłaś. Mogłabym zamieszkać w każdym z tych ogrodów, choćby i w altance - byle tylko chłonąć to piękno. Dzięki:)

  OdpowiedzUsuń
 9. KLAUDIA:) JA I ANTOŚ DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA :) pozdrawiamy :):) :*

  OdpowiedzUsuń
 10. Przepiękne ogrody, niestety mieszkam w bloku i muszę się zadowolić balkonem ;) Co prawda balkon także może pięknie wyglądać, ale nigdy nie zastąpi prawdziwego, pięknego ogrodu.

  OdpowiedzUsuń