czwartek, 21 sierpnia 2014

Łóżko, czyli główna dekoracja sypialni

Wtorek był dla mnie najważniejszym dotychczas dniem w roku i w związku z tym wciąż nie mogę zebrać myśli w całość. Ciężko jest się skupić, gdy na twarzy co chwilę pojawia się uśmiech a myśli cofają się do tego właśnie wtorku. Dlatego nie wiem nawet jak mam zacząć ten wpis, a jak zakończyć ten akapit, więc po prostu postawię kropkę .

Dawno nie pisałam tutaj o sypialni, a przecież to jeden z najważniejszych punktów naszego domu. To tam się budzimy i regenerujemy siły. Dzisiaj postaram się Was zainspirować w tematyce łóżek. Oczywiście w sypialni zazwyczaj jest to punkt główny i to właśnie ono powinno stanowić największą dekorację. Nie musimy decydować się na najprostszy model, raczej wygodniej jest wybrać charakterystyczną wersję, ozdobną. Wówczas nie musimy przywiązywać ogromnej wagi do pozostałych ozdób. Pikowane, drewniane, rzeźbione, metalowe, nowoczesne... można wymieniać w nieskończoność, naprawdę.

Jeśli jednak dekorowanie jest dla Was przyjemnością warto postawić na prosty model. Ostatnio coraz częściej niektórzy decydują się na łóżko bez zagłówków i na przykład tworzą je sami. Można postawić na dekorację łóżka poduchami, narzutami, kocami, albo zasłonami. Zajrzyjcie na rena.pl i znajdźcie coś do własnej sypialni. Na przykład tutaj albo tutaj. Poniżej wstawiam zdjęcia znalezione na Pintereście.

Sierpień powoli się kończy, więc łapcie wakacyjne powietrze ;)

Klaudia

6 komentarzy:

 1. Ja w moim pokoju mam tylko kanapę ;) a łóżka przecudne pokazalaś

  OdpowiedzUsuń
 2. Czeka mnie ten miły zakup właśnie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Podziwiam ten zmysł dekoratorski niektórych osób patrzę i czasem już nie wiem co jest bliższe memu sercu które wnętrza b.urokliwe:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ciekawe inspiracje, dziękuję za taką dawkę wiedzy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podoba mi sie motyw z czarnym łóżkiem i materacem. Nad łóżkiem panel 3d. Mniam :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Łóżko zdecydowanie ważna sprawa i może być piękną ozdobą pokoju :)

  OdpowiedzUsuń