środa, 27 listopada 2013

Jeszcze więcej inspiracji na BeautifulSolution Wehearit i Tumblr


Witajcie, dzisiejszy post będzie postem informacyjnym. BeautifulSolution to blog o pięknych rozwiązaniach, sposobach, i wydawać by się mogło, że tylko o wnętrzach. Otóż wraz z tym postem idziemy pół kroczku dalej :) Chcę zarazić Was wszystkich wrażliwością na rzeczy piękne - zdjęcia. Ale nie byle jakie. Takie, które chwytają nas za serce i sprawiają, że nasze oczy zaczynają błyszczeć, takie, które mają w sobie to coś. Od dzisiaj BeautifulSolution inspiruje jeszcze bardziej, motywuje i daje uśmiech na twarzy.

Hmm, już przechodzę do konkretów. Bardzo często przeglądam inspirujące strony, albo gromadząc materiał do nowego posta wynajduję piękne obrazki, którymi chciałabym się z Wami podzielić, ale nie chcę zaśmiecać bloga, co za dużo to nie zdrowo. Dlatego znalazłam sposób na to, abyście mogli zobaczyć co mnie inspiruje, a ja chcę zainspirować Was, kochani! :) Od jakiegoś czasu mam konto na Weheartit, dzisiaj założyłam także na Tumblr.com.  Pewnie już o tych stronach słyszeliście, jeśli nie- zapraszam, bo warto :) Najlepsze jest to, że na dwóch różnych portalach będą zupełnie inne zdjęcia! Do podwójna dawka inspiracji!  Po prawej stronie znajduje się moja wizytówka do Weheartit, a oto linki, kliknijcie w logo:
Poniżej na zachętę mam dla Was kilka zdjęć, które znajdziecie na powyższych platformach :)


Mam nadzieję, że chociaż zerkniecie co tam jest, a jakbyście obserwowali i serduszkowali to by było fantastycznie! :) 

4 komentarze:

 1. Z miła chęcią tam zaglądne. ;)


  http://impossiblelive93.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam wcześniej o tych stronach, ale chętnie odwiedzę :)

  http://izabielaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Napewno zagladne :))

  http://live-laught-love00.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. jakie piękne obrazkiii :) uwielbiam przeglądać tumblr! tyle ciekawych obrazków, inspiracji, rzeczy miłych dla oka. to świetny sposób na relaks :)

  http://ffoxyy.blogspot.com pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń